Misyon & Vizyon

Kurumsal

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Olarak;

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi olarak, öncelikle bölgemiz içerisinde faaliyet gösteren sanayicilerimize 4562 Sayılı OSB Kanunu ve Yönetmelikleri çerçevesinde kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak, doğru yaklaşımlar göstererek problemlerini çözmek, Sanayicimize, bölgemize ve ülkemize değer katacak projelere imza atmak, sanayimizin gelişimine katkı sağlamak, üretimini desteklemektir.
Sunduğumuz hizmetler dışında doğaya, çevreye, insan sağlığına duyarlı, saygılı, üreterek büyüyen ve yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla, dünya standartlarında üretim yaparak ülkemizde, bölgesinde ve Dünya'da lider konumunda bir organize sanayi bölgesi haline getirmektir.

Hakkımızda

Dericilik sektörü Bursa’da milattan önce 550 yılından bu yana sürdürülebilen iktisadi bir faaliyettir. İşgücü kaynakları hammaddeye ve pazara yakınlığıyla Bursa, son yıllarda dericilik sektörünün ana üretim merkezi olmuştur.

Bursa’nın hedefi, dünyanın sayılı ana üretim ve ticaret merkezlerinden biri olmaktır.

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi, teknoloji satın alan değil, üreten; modayı takip eden değil, modaya yön veren; sektörün sadece önem verdiği değil, takip ettiği bir merkez olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Badırga Mah. Aziz Demirkakan Cad.
No: 14 16290 Nilüfer / BURSA

Pzt. – Cuma: 08:00 – 18:00

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.