Bahattin YILDIZ

1975 yılında Ankara doğdu. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası. 1998-2024 yılları arasında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında Bilgisayar Programlama, Yatırım Programı ve Stratejik Planlan hazırlama görevlerini yürüttü. OSB kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan mevzuat çalışmalarında yer aldı. 2016-2024 yılları arasında OSB Yer Seçimi ve Kuruluş işlemlerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2024 yılı Nisan ayından itibaren Organize Sanayi Bölge Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Sosyal Medya

Hakkımızda

Dericilik sektörü Bursa’da milattan önce 550 yılından bu yana sürdürülebilen iktisadi bir faaliyettir. İşgücü kaynakları hammaddeye ve pazara yakınlığıyla Bursa, son yıllarda dericilik sektörünün ana üretim merkezi olmuştur.

Bursa’nın hedefi, dünyanın sayılı ana üretim ve ticaret merkezlerinden biri olmaktır.

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi, teknoloji satın alan değil, üreten; modayı takip eden değil, modaya yön veren; sektörün sadece önem verdiği değil, takip ettiği bir merkez olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Badırga Mah. Aziz Demirkakan Cad.
No: 14 16290 Nilüfer / BURSA

Pzt. – Cuma: 08:00 – 18:00

Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.